Objevte DELUXE cestování za bezkonkurenční ceny

DELUXE DEALS je výběr aktuálně nejlepších akcí pro ty z Vás, kteří chtějí poznat exotiku za nejlepší cenu. Pouze DELUXE DEALS přináší speciální výhody od mnoha hotelů v exotice pro Českou republiku a Slovensko, First Moment nebo Last Minute akce.

DELUXE DEALS je značkou cestovní kanceláře DELUXEA, která se zaměřuje na individuální přístup ke každému klientovi a připravuje výlučně Dovolenou na míru. Na Mauríciu, Seychelách, Maledivách i v Dubaji máme dlouhodobé kontakty a skvělé ceny, které odráží naši historii od založení v roce 1995. Dvacet let zkušeností a roční obrat nad 100 milionů Kč nám díky velkému množství klientů zajišťuje mnoho zvýhodněných akcí od luxusních resortů i zaváděcí ceny nových hotelů. Pro naše klienty je k dispozici team 15 specialistů. Každoročně absolvují několik poznávacích cest, aby pro Vás ověřili kvalitu poskytovaných služeb v hotelech, které nabízíme.

11 důvodů, proč cestovat s DELUXE DEALS

 1. Vybíráme pro vás hotely za výjimečně nízkou cenu. Poznejte nejkrásnější místa světa za akční cenu.
 2. Nabízíme pouze špičkové resorty, které jsme osobně navštívili. Ať jsou vaším cílem Seychely, Mauricius, Maledivy nebo Francouzská Polynésie, doporučíme vám jen prověřené hotely.
 3. V našich nejžádanějších destinacích Maurícius a Maledivy máme česky mluvící delegáty.
 4. Při výběru zájezdu můžete přijít do našich kanceláří v Praze, Brně a Bratislavě. Naši specialisté vám předají svoje osobní zkušenosti i poznatky mnoha našich klientů, o které se s námi podělili po návratu z dovolené.
 5. Zájezd objednáváme přímo v hotelu v cílové destinaci. Případné změny (při vaší nemoci atd.) proto vyřídíme rychle. Nenakupujeme u německých cestovních kanceláří.
 6. Cestujete individuálně, čeká Vás osobní přivítání na letišti a soukromý transfer. Nebudete členy zahraniční skupiny.
 7. Poletíte na pravidelné lince spolehlivých společností z Prahy nebo Vídně. Na palubě Vás čeká kvalitní teplá strava a zábava na osobním monitoru u většiny letů.
 8. DELUXEA je leadrem z hlediska obratu i počtu klientů na trhu luxusního cestování v ČR i na Slovensku. Každý rok rosteme díky spokojeným klientům, kteří se na nás s důvěrou znovu obracejí.
 9. Všechny zájezdy připravujeme na klíč, podle požadavků a představ klientů. S každým z vás jednáme individuálně. Dokážeme uspokojit i ta nejsmělejší přání.
 10. Naše specialistky jsou pro vás k dispozici na telefonu o večerech i víkendech. Poradíme vám a případný problém řešíme okamžitě, abyste mohli prožít dovolenou opravdu bez starostí.
 11. CK DELUXEA je pojištěna proti úpadku do částky 87 500 000 Kč.

Jako vedoucí teamu specialistek vám přeji příjemný výběr dovolené v ráji.

Ing. Pavlína Zbořilová
+420 724 730 003